Veríme v silu prírodmej kozmetiky

Naša misia

Zdravé telo. Šťastná myseľ. Udržateľnosť.

Veríme v lepší svet, kde je východiskovým bodom udržateľnosť. Naša firemná kultúra je založená na udržateľnosti životného prostredia. Našou ambíciou je stať sa on-line destináciou pre inteligentného, vedomého jednotlivca, ktorý chce zdravé telo, šťastnú myseľ a zachovanie životného prostredia pre ďalšie generácie v čo najmenej pozmenenej podobe. Našu misiu na Slovensku intenzívne podporujú partneri Simplement Argan a MaterNatura a ich špecializované tímy odborníkov.

Kto sme

Špecialista na prírodnú kozmetiku

Dany Vital je obchodný zástupca značiek Simplement Argan a MaterNatura na Slovensku. Spoločne nielen vyrábame a predávame prírodnú ekologickú kozmetiku, ale aj vzdelávame jednotlivcov.

Najvyššia kvalita

Pre pokožku a životné prostredie

Veríme v silu prírodných produktov pre našu pokožku a ich prínos pre trvalú udržateľnosť. Vysokokvalitná 100% prírodná kozmetika Simplement Argan a MaterNatura je vyrobená z organických a ekologických surovín. Suroviny pochádzajú z Talianska z ekologického poľnohospodárstva alebo kontrolovaného zberu vo voľnej prírode. Prírodná kozmetika je certifikovaná certifikačnými spoločnosťami AIAB a Vegan OK.Simplement Argan a Maternatura majú vlastné laboratóriá, spolupracujú so špecializovanými laboratóriami pre prírodnú a organickú kozmetiku v Taliansku, ktorá na druhej strane spolupracuje s viacerými univerzitami na vývoji nových receptúr, inovatívnych a certifikovaných výrobkov.

Zodpovednosť a etika

Každý život je dôležitý

Predtým, než sa výrobok dostane do našej ponuky, naši partneri Simplement Argan a MaterNatura dôkladne skontrolujú suroviny, ich pôvod, udržateľnosť voči životnému prostrediu a účinnosť výrobkov. Všetky výrobky sú dermatologicky testované na obsah niklu ( <0,0001%). Žiadny z výrobkov nie je testovaný na zvieratách. Po certifikácii a pred uvedením výrobkov do predaja sú preškolení aj naši odborníci.

Spoločne garantujeme, že prírodná kozmetika Simplement Argan a Maternatura neobsahuje: parabény, parafín, minerálne oleje, suroviny z geneticky modifikovaných rastlín, SLS (Sodium Lauryl Sulfate) a SLES (Sodium Laureth Sulfate) a DEA.

Kontaktujte nás

Copyright © 2013-2018 Dany Vital, s.r.o.Všetky práva vyhradené. Stránku vytvoril a prevádzkuje OPTIMAT.SK